Hagibor
Typ
Druh
Lokalita
Dispozice
 
plocha od do m2
Cena nemovitosti od do
Hlavní město Praha:
 
Středočeský kraj:
 
Kraj Vysočina:
 
Pardubický kraj:
 
Královéhradecký kraj:
 
Plzeňský kraj:
 
Jihočeský kraj:
 
Liberecký kraj:
 
Ústecký kraj:
 
Jihomoravský kraj:
 
Moravskoslezský kraj:
 
Zlínský kraj:
 
Karlovarský kraj:
 
Olomoucký kraj:
 
Fráze
 
Zajišťujeme kompletní provedení veřejných dražeb a výběrových řízení, zpeněžování majetku v likvidaci nebo insolvenčním řízení, realitní služby, správu majetku, podnikové poradenství a krizové řízení.
České Budějovice, České Budějovice 5, Fr. Škroupa
 
Provádíme výstavby, rekonstrukce a opravy silnic, dálnic a železnic včetně mostů. Zabýváme se stavební činností v oblasti bytových staveb.
České Budějovice, České Budějovice 3, Pražská tř.
 
Poskytujeme kompletní servis v oblasti realit. Zprostředkujeme prodej, koupi nebo pronájem nemovitostí - bytů, domů, pozemků, chat, chalup, komerčních prostor, kanceláří, obchodů. Zajišťujeme kompletní právní servis, poradenství i znalecké posudky.
České Budějovice, České Budějovice 3, Pražská tř.
 
Realitní kancelář, prodej nemovitostí. Oblast Jižní Čechy. Nabízíme aktuální - reality, nemovitosti - komerční i nekomerční nemovitosti, byty, rodinné domy, vily, kanceláře, reality, pozemky. Pronájem nemovitostí. Zprostředkujeme hypoteční úvěry.
České Budějovice, České Budějovice 3, Pražská tř.
 
Realitní kancelář, která vám zprostředkuje prodej a pronájem nemovitostí. Nabízíme byty, domy, vily, chaty, chalupy, pozemky, kanceláře i komerční objekty v Jižních Čechách. Zajistíme hypotéky, právní servis, znalecké posudky, daňové poradenství.
České Budějovice, České Budějovice 6, Lannova tř.
 
Zabýváme se kompletní realitní činností, nákup, prodej, inženýrská činnost, výstavba ZTV, bytových domů ve spolupráci se stavebními firmami, rozpočty, projekční činnost. Zjišťujeme právní služby pro naše klienty zdarma, včetně znaleckých posudků.
České Budějovice, České Budějovice 3, Nerudova
 
Zabýváme se realitní činností. Prodáváme a pronajímáme nemovitosti, byty i nebytové prostory včetně služeb v oblasti financování bydlení a pojištění.
České Budějovice, České Budějovice 4, Rudolfovská tř.
 
 
1 2 3 4
Cookies, E-mail: info@online-reality.cz, Telefon: +420 277 271 848

O portálu: hledáte nový byt či dům? Pak využijte našeho online realitního hledače. Zaměřujeme se na reality v Praze a okolí a denně přidáváme nové nabídky. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme Vám jak hledat levné reality Praha.

Rychlá navigace: Nové byty Praha - Prodej bytů Praha - Novostavby Praha - Pronájem bytů Praha - Domy na prodej Praha - Pronájem domů Praha - Bezrealitky Praha - Bytové projekty Praha - Byty Praha bez realitky - Podnájem Praha - Prodej nemovitostí bez realitky - Reality bez realitky - Finep družstevní bydlení

TOPlist

0.016 sec
Copyright © 2020

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.