Hagibor
Typ
Druh
Lokalita
Dispozice
 
plocha od do m2
Cena nemovitosti od do
Hlavní město Praha:
 
Středočeský kraj:
 
Kraj Vysočina:
 
Pardubický kraj:
 
Královéhradecký kraj:
 
Plzeňský kraj:
 
Jihočeský kraj:
 
Liberecký kraj:
 
Ústecký kraj:
 
Jihomoravský kraj:
 
Moravskoslezský kraj:
 
Zlínský kraj:
 
Karlovarský kraj:
 
Olomoucký kraj:
 
Fráze
 
Nabídka komplexních služeb v oblasti realit včetně znaleckých posudků, odhadů nemovitostí a poradenství.
České Budějovice, České Budějovice 1, nám. Přemysla Otakara II.
 
Nabízíme profesionální, individuální přístup při zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí, včetně kompletního právního servisu. Zajišťujeme potřebný finanční servis (hypotéky), znalecké i tržní odhady, daňová přiznání, pojištění.
České Budějovice, České Budějovice 7, Mánesova
 
Nabízíme komplexní služby realitní kanceláře. Zajišťujeme pronájem bytů, domů, kanceláří a nebytových prostor.
České Budějovice, České Budějovice 7, Generála Svobody
 
Provádíme veřejné dražby, přímé prodeje a výběrová řízení, zpeněžování movitého i nemovitého majetku a majetku z konkurzních podstat. Vyhledávání investičních příležitosti. Vše včetně veškerých souvisejících služeb.
České Budějovice, České Budějovice 1, U Černé věže
 
Zprostředkujeme prodej, výkup, pronájem nemovitostí - bytů, domů, komerčních a rekreačních staveb a pozemků. Pomůžeme Vám při jejich oddlužení, případně nemovitost vykoupit. Poskytujeme právní servis, vypracování daňového přiznání, úschovu peněz.
České Budějovice, České Budějovice 3, Lipenská
 
Nabízíme kompletní služby spojené s realitní činností a působíme v Českých Budějovicích. Zprostředkujeme vám nákup a prodej nemovitostí- rodinných domů, pozemků, bytů, chat a chalup, pronájem výrobních celků, hal, bytů i domů.
České Budějovice, České Budějovice 6, nám. Švabinského
 
Nabízíme realitní a finanční služby.
České Budějovice, České Budějovice 6, Lannova tř.
 
Realitní společnost nabízí prodej a pronájem nemovitostí, rodinné domy, byty, rekreační objekty, nájemní domy. Dále vám nabízíme kompletní realitní, právní a finanční servis, hypotéky, stavební spoření a úvěry. Výkup nemovitostí.
České Budějovice, České Budějovice 7, Lidická tř.
 
Specialista na prodej a pronájem bytů v Českých Budějovicích a okolí, realitní kancelář, kompletní servis - byty a nemovitosti. Nabízející strana neplatí provizi. Prodej nebo pronájem, rychle a bezpečně. Nabídka na WWW stránkách denně aktualizována.
České Budějovice, České Budějovice 6, Jeronýmova
 
Nabídka služeb realitní kanceláře.
České Budějovice, České Budějovice 2, Na Sádkách
 
Nabízíme komplexní realitní služby.
České Budějovice, České Budějovice 5, Vrbenská
 
Zajišťujeme komplexní servis při obchodování s nemovitostmi.
České Budějovice, České Budějovice 6, Novohradská
 
Nabízíme realitní servis realitní kanceláře.
České Budějovice, České Budějovice 2, J. Bendy
 
Obchodní firma zabývající se developerskou činností v oblasti rodinného bydlení. Nabízíme k výstavbě a prodeji rodinné domy na klíč, řadové domy na klíč, přízemní bungalovy a stavební parcely. To vše v atraktivních lokalitách a výhodným financováním.
České Budějovice, České Budějovice 5, Brigádnická
 
Zajistíme prodej, pronájem - rodinné domy, byty, chaty, chalupy, vily, pozemky, nebytové prostory. Vše včetně právního servisu.
České Budějovice, České Budějovice 7, B. Němcové
 
Nabídka realitních služeb. Prodej a pronájem domů, bytů, chat, chalup, pozemků a komerčních prostor.
České Budějovice, České Budějovice 7, V. Nováka
 
Zabývám se realitní činností.
České Budějovice, České Budějovice 2, V. Volfa
 
Provoz realitní kanceláře nabízející veškeré služby v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí, včetně zajištění finančního poradenství a servisu.
České Budějovice, České Budějovice 2, Husova tř.
 
Firma působí na realitním trhu již 10 let. Poskytujeme právní servis spojený s prodejem, koupí či pronájmem rodinných domů, bytů, chat, chalup. Získávání zkušeností v zemích Beneluxu v letech 2009-2012. Nabízíme solidnost a slušnost.
České Budějovice, České Budějovice 2, Pasovská
 
Nabízíme komplexní realitní činnost, práce v katastru nemovitostí (majetkoprávní vypořádání pozemků, práce geodetické). Zajišťujeme projektovou a inženýrskou činnost ve výstavbě včetně zajištění funkce koordinátora BOZP a PO a funkce dozor investora.
České Budějovice, České Budějovice 7, Plánská
 
 
1 2 3 4
Cookies, E-mail: info@online-reality.cz, Telefon: +420 277 271 848

O portálu: hledáte nový byt či dům? Pak využijte našeho online realitního hledače. Zaměřujeme se na reality v Praze a okolí a denně přidáváme nové nabídky. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme Vám jak hledat levné reality Praha.

Rychlá navigace: Nové byty Praha - Prodej bytů Praha - Novostavby Praha - Pronájem bytů Praha - Domy na prodej Praha - Pronájem domů Praha - Bezrealitky Praha - Bytové projekty Praha - Byty Praha bez realitky - Podnájem Praha - Prodej nemovitostí bez realitky - Reality bez realitky - Finep družstevní bydlení

TOPlist

0.014 sec
Copyright © 2020

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.