Reality idnes
Typ
Druh
Lokalita
Dispozice
 
plocha od do m2
Cena nemovitosti od do
Hlavní město Praha:
 
Středočeský kraj:
 
Kraj Vysočina:
 
Pardubický kraj:
 
Královéhradecký kraj:
 
Plzeňský kraj:
 
Jihočeský kraj:
 
Liberecký kraj:
 
Ústecký kraj:
 
Jihomoravský kraj:
 
Moravskoslezský kraj:
 
Zlínský kraj:
 
Karlovarský kraj:
 
Olomoucký kraj:
 
Fráze
 
Českobudějovická realitní kancelář s více než 10letou tradicí - zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, rodinných a činžovních domů, pozemků. Dále zajišťujeme prodej a pronájem rekreačních a komerčních objektů v regionu Jihočeského kraje.
České Budějovice, České Budějovice 1, Dr. Stejskala
 
Nabízíme prodej a pronájem bytů, rodinných domů, pozemků, chat, chalup, garáží, kanceláří, obchodních a komerčních prostor. Zajistíme veškerý realitní servis.
České Budějovice, České Budějovice 6, Mánesova
 
Zajišťujeme pro Vás reality a nemovitosti v Jihočeském kraji. Zaměření na byty, rodinné domy, kanceláře, komerční prostory, chaty. Nabízíme právní servis, zajištění financování. Na našem realitním serveru najdete širokou nabídku nemovitostí.
České Budějovice, České Budějovice 3, Kněžskodvorská
 
Zprostředkujeme prodej a pronájem nemovitostí v Jihočeském kraji. V naší nabídce najdete rodinné domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, stavební parcely i komerční objekty.
České Budějovice, České Budějovice 1, Karla IV.
 
Nabízíme komplexní služby v oblasti realit - prodej, pronájem a výkup domů, bytů, pozemků, skladů, kanceláří, obchodů atd. Zajišťujeme právní servis, vázaný účet, vyřízení hypotéky a znaleckých posudků, komunikaci s úřady.
České Budějovice, České Budějovice 3, Nádražní
 
Zajistíme Vám prodej a pronájem bytů, rodinných domů, rekreačních objektů, nebytových prostor a pozemků. Dále poskytujeme vedení účetnictví, daňové přiznání a soudní znalecké posudky v oblasti účetnictví.
České Budějovice, České Budějovice 6, Lannova tř.
 
Provádíme realitní činnost, veřejné dražby, výkup nemovitostí a oddlužení nemovitostí.
České Budějovice, České Budějovice 7, Lidická tř.
 
Prodej a pronájem nemovitostí. Výstavba rodinných domů. Kompletní právní servis.
České Budějovice, České Budějovice 1, nám. Přemysla Otakara II.
 
Zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí, bytů, domů, chat, chalup, pozemků, parcel, právní a úvěrový servis. Zpracujeme kupní a nájemní smlouvy, znalecké posudky a vyřídíme daň z převodu nemovitosti, včetně daňového přiznání a zaplacení daně.
České Budějovice, České Budějovice 3, Rudolfovská tř.
 
Na trhu od ledna 1990. Zakládající člen Asociace realitních kanceláří. Prodáváme a pronajímáme byty, domy, pozemky, rekreační i komerční objekty. Poskytujeme komplexní realitní servis, právní servis, poradenství a konzultace v oblasti nemovitostí.
České Budějovice, České Budějovice 1, Hradební
 
Prodej i pronájem nemovitostí. Nabízíme především reality Jižní Čechy - byty, rodinné domy, chaty, chalupy, pozemky, komerční i nekomerční reality.
České Budějovice, České Budějovice 6, Nádražní
 
Realitní kancelář, jižní Čechy, ČR, která nabízí prodej a pronájem bytů, domů, pozemků, kompletní realitní služby, nemovitosti, advokátní servis, znalecké odhady, daňová přiznání, financování, hypotéky, výkup nemovitostí. Zkušenost a profesionalita.
České Budějovice, České Budějovice 1, Krajinská
 
Nabízíme prodej a pronájem nemovitostí, kompletní realitní servis.
České Budějovice, České Budějovice 1, nám. Přemysla Otakara II.
 
Zprostředkujeme prodej, pronájem Vaší nemovitosti nebo pro Vás najdeme nové bydlení (domy, byty, pozemky) dle Vašeho přání.
České Budějovice, České Budějovice 3, Plzeňská
 
Zajistíme kompletní realitní, právní, daňový i hypoteční servis. Prodáme či pronajmeme Váš byt, dům, pozemek, chatu i kancelář, dále provozujeme realitní server, kde je inzerce realit zdarma.
České Budějovice, České Budějovice 2, Husova tř.
 
Nákup, prodej, pronájem a správa nemovitostí.
České Budějovice, České Budějovice 6, Čechova
 
Nabízíme prodej, pronájem a přímý výkup nemovitostí, bytů, rodinných domů, chat, chalup, komerčních i stavebních pozemků, kanceláří, výrobních a skladových prostor. Zajistíme veškerý právní servis a finanční poradenství zdarma.
České Budějovice, České Budějovice 5, Družstevní
 
Provozujeme realitní kancelář. Zabýváme se prodejem a pronájmem nemovitostí.
České Budějovice, České Budějovice 3, Skuherského
 
Nabízíme prodej a pronájem bytů, domů, chat, chalup a pozemků. Zařídíme veškerý realitní servis.
České Budějovice, České Budějovice 3, Riegrova
 
Naše realitní kancelář nabízí zajištění prodeje developerských projektů, komerční i nekomerční nemovitosti, byty, rodinné domy, vily, kanceláře, reality, pozemky. Pronájem a správu nemovitostí. Zajistíme hypoteční úvěry, poskytujeme kompletní servis.
České Budějovice, České Budějovice 3, Kostelní
 
 
1 2 3 4
Cookies, E-mail: info@online-reality.cz, Telefon: +420 277 271 848

O portálu: hledáte nový byt či dům? Pak využijte našeho online realitního hledače. Zaměřujeme se na reality v Praze a okolí a denně přidáváme nové nabídky. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme Vám jak hledat levné reality Praha.

Rychlá navigace: Nové byty Praha - Prodej bytů Praha - Novostavby Praha - Pronájem bytů Praha - Domy na prodej Praha - Pronájem domů Praha - Bezrealitky Praha - Bytové projekty Praha - Byty Praha bez realitky - Podnájem Praha - Prodej nemovitostí bez realitky - Reality bez realitky - Finep družstevní bydlení

TOPlist

0.007 sec
Copyright © 2020

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.