Reality idnes
Typ
Druh
Lokalita
Dispozice
 
plocha od do m2
Cena nemovitosti od do
Hlavní město Praha:
 
Středočeský kraj:
 
Kraj Vysočina:
 
Pardubický kraj:
 
Královéhradecký kraj:
 
Plzeňský kraj:
 
Jihočeský kraj:
 
Liberecký kraj:
 
Ústecký kraj:
 
Jihomoravský kraj:
 
Moravskoslezský kraj:
 
Zlínský kraj:
 
Karlovarský kraj:
 
Olomoucký kraj:
 
Fráze
 
Nabídka komplexních služeb realitní kanceláře působící ve Žďáře n.Sáz. Nabízíme rodinné domy, byty, pozemky, komerční nemovitosti, zemědělské a rekreační objekty na prodej i pronájem. Najdeme Vám vhodného a solventního kupce. Vykupujeme nemovitosti.
Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 1, Strojírenská
 
Profesionální realitní kancelář s působností v kraji Vysočina. Zajistíme pro Vás prodej či koupi bytu, domu, chaty, chalupy a pozemku. Nabízíme výstavbu kvalitní nízkoenergetické dřevostavby. Právní a finanční služby. Nabídka spolupráce.
Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 1, nám. Republiky
 
Nabídka služeb realitní kanceláře.
Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 1, nám. Republiky
 
Stavíme chalupy na klíč. Naše služby obsahují vyhledávání vhodných pozemků na Vysočině, vyhotovení projektů, zajištění všech správních rozhodnutích až po kolaudaci a předání stavby. Tradiční chalupy, avšak pro nároky bydlení dnešní doby.
Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 1, Havlíčkovo nám.
 
 
Cookies a Seznam cookies, E-mail: info@online-reality.cz, Telefon: +420 277 271 848

O portálu: hledáte nový byt či dům? Pak využijte našeho online realitního hledače. Zaměřujeme se na reality v Praze a okolí a denně přidáváme nové nabídky. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme Vám jak hledat levné reality Praha.

Rychlá navigace: Nové byty Praha - Prodej bytů Praha - Novostavby Praha - Pronájem bytů Praha - Domy na prodej Praha - Pronájem domů Praha - Bezrealitky Praha - Bytové projekty Praha - Byty Praha bez realitky - Podnájem Praha - Prodej nemovitostí bez realitky - Reality bez realitky - Finep družstevní bydlení

TOPlist

0.011 sec
Copyright © 2024

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.