Hagibor
Typ
Druh
Lokalita
Dispozice
 
plocha od do m2
Cena nemovitosti od do
Hlavní město Praha:
 
Středočeský kraj:
 
Kraj Vysočina:
 
Pardubický kraj:
 
Královéhradecký kraj:
 
Plzeňský kraj:
 
Jihočeský kraj:
 
Liberecký kraj:
 
Ústecký kraj:
 
Jihomoravský kraj:
 
Moravskoslezský kraj:
 
Zlínský kraj:
 
Karlovarský kraj:
 
Olomoucký kraj:
 
Fráze
 
Realitní kancelář zajišťuje zprostředkování prodeje, pronájmu i nákupu nemovitostí. Pro klienty zajišťujeme veškerý právní servis včetně advokátní úschovy kupní ceny až po provedení vkladu do katastru nemovitostí.
Příbram, Příbram II, náměstí Dr. Josefa Theurera
 
Specializujeme se na nemovitosti Středočeského kraje, Orlické a Slapské přehrady. Mezi hlavní činnosti patří prodej a koupě bytů, chat, chalup a rodinných domů.
Příbram, Příbram II, Václavské náměstí
 
Zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí.
Příbram, Příbram I, náměstí T. G. Masaryka
 
Kancelář zajištující kompletní služby při prodeji, koupi, či pronájmu vaší nemovitosti. Zajišťujeme právní servis zdarma, převody veškerých energií, znalecké posudky, odhady, daň. přiznání atd. Finanční oddělení v místě. Rekonstrukce bytů a domů.
Příbram, Příbram II, Střelecká
 
Provozování realitní kanceláře.
Příbram, Příbram VII, Legionářů
 
Nabídka realitních služeb.
Příbram, Příbram II, Pražská
 
Rodinná RK, založená 20.2.1990. Od počátku člen ARK ČR. Zabýváme se zprostředkováním prodeje, koupě a pronájmem nemovitostí, poradenstvím, tržními odhady. Zajišťujeme znalecké posudky nemovitostí a s partnery financování koupě nemovitostí.
Příbram, Příbram III, Dlouhá
 
Provádíme realitní činnost, správu a údržbu nemovitostí. Nabízíme poradenství a konzultace, zpracování odborných studií a posudků.
Příbram, Příbram VII, 28. října
 
Nabídka inženýrských a developerských služeb na trhu nemovitostí.
Příbram, Příbram IV, Čs. armády
 
Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Nabídka exekučního i dražebního poradenství.
Příbram, Příbram I, náměstí T. G. Masaryka
 
Profesionální přístup k prodeji, pronájmu a koupi realit, včetně zajištění právního,daňového a finančního servisu. Provedeme prohlídku a ocenění.
Příbram, Příbram II, Balbínova
 
Poskytujeme realitní a developerské služby. Nabízíme prodej i pronájem bytů, prezentaci nemovitostí, poradenství při financování a právní servis.
Příbram, Příbram I, Plynárenská
 
 
Cookies a Seznam cookies, E-mail: info@online-reality.cz, Telefon: +420 277 271 848

O portálu: hledáte nový byt či dům? Pak využijte našeho online realitního hledače. Zaměřujeme se na reality v Praze a okolí a denně přidáváme nové nabídky. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme Vám jak hledat levné reality Praha.

Rychlá navigace: Nové byty Praha - Prodej bytů Praha - Novostavby Praha - Pronájem bytů Praha - Domy na prodej Praha - Pronájem domů Praha - Bezrealitky Praha - Bytové projekty Praha - Byty Praha bez realitky - Podnájem Praha - Prodej nemovitostí bez realitky - Reality bez realitky - Finep družstevní bydlení

TOPlist

0.011 sec
Copyright © 2024

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.