Reality idnes
Typ
Druh
Lokalita
Dispozice
 
plocha od do m2
Cena nemovitosti od do
Hlavní město Praha:
 
Středočeský kraj:
 
Kraj Vysočina:
 
Pardubický kraj:
 
Královéhradecký kraj:
 
Plzeňský kraj:
 
Jihočeský kraj:
 
Liberecký kraj:
 
Ústecký kraj:
 
Jihomoravský kraj:
 
Moravskoslezský kraj:
 
Zlínský kraj:
 
Karlovarský kraj:
 
Olomoucký kraj:
 
Fráze
 
Společnost vlastní a pronajímá více než 44 tisíc bytů všech kategorií na území Moravskoslezského kraje. Byty jsou ke krátkodobým i dlouhodobým pronájmům. Veškeré služby jsou zajištěny.
Ostrava, Moravská Ostrava, Gregorova
 
Nabídka služeb realitní kanceláře.
Ostrava, Poruba, Hlavní třída
 
Při práci využíváme dlouholetých zkušeností s prodejem, koupí a pronájmem nemovitostí. Zajistíme znalecké posudky pro byty, rodinné domy, vily, pozemky, nebytové a komerční prostory. Nový projekt flexinajmy - zaměřený na inkasní a právní služby.
Ostrava, Slezská Ostrava, Keltičkova
 
Realitní kancelář zajišťující prodej, pronájem a koupi bytů.
Ostrava, Moravská Ostrava, Vítkovická
 
Nabízíme komplexní realitní služby - zprostředkování prodej a nákup nemovitostí, pronájem bytů, výkup bytů určených k rekonstrukci, zajištění odhadů nemovitosti, přiznání k dani z převodu nemovitosti, jednání bankami a stavebními spořitelnami.
Ostrava, Moravská Ostrava, Poděbradova
 
Zajistíme kompletní realitní služby v Ostravě a okolí - prodej, pronájem, výkup, výstavba nemovitostí včetně právního servisu, vypracování smluv, zajištění hypoték, znaleckých posudků. Nabízíme profesionální přístup a kvalitní servis.
Ostrava, Poruba, Vřesinská
 
Nabídka služeb realitní kanceláře. Poskytování kompletního právního a finančního servisu. Zprostředkování půjček a řešení exekucí.
Ostrava, Moravská Ostrava, 1. máje
 
Realitní kancelář patřící do celosvětové sítě CENTURY 21. Zabýváme se zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí v Moravskoslezském kraji. Zajistíme přímý výkup nemovitostí včetně právních služeb, finanční poradenství v oblasti hypoték.
Ostrava, Stará Bělá, Plzeňská
 
Kompletní servis realitní kanceláře. Zprostředkujeme prodej a pronájem nemovitostí: rodinné domy, byty, chaty a chalupy, pozemky, nebytové prostory a developerské projekty. Poskytujeme právní servis, první pomoc u exekucí a výkup nemovitostí.
Ostrava, Moravská Ostrava, Vítkovická
 
Nabídka služeb realitní kanceláře.
Ostrava, Moravská Ostrava, Zámecká
 
Zajišťujeme kompletní realitní servis, prodej a pronájem nemovitostí, právní servis, odhady či dělení domů na bytové jednotky včetně financování.
Ostrava, Slezská Ostrava, Bohumínská
 
Zajištění prodeje a koupě nemovitostí. Nabídka odkupu a plateb v hotovosti, vypracování smluv a posudků.
Ostrava, Zábřeh, U Mostu
 
Realitní kancelář působí v Moravskoslezském kraji. Zprostředkuje vyhledání a kompletní zajištění realitních služeb spojených s koupí, prodejem či pronájmem nemovitostí. Realizuje developerské projekty. Zajistí financování nemovitostí pomocí ČS, a.s.
Ostrava, Moravská Ostrava, Velká
 
Nabízíme realitní činnost, výkup nemovitostí, řešení exekucí.
Ostrava, Mariánské Hory, 1. máje
 
Kompletní realitní služby: zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, komerčních prostor, pozemků, profesionální přístup. Výkup nemovitosti do 24 hod, vyplácíme dluhy a exekuce. Prodávajícím poskytujeme zálohy předem. Půjčky až 50% za nemovitost.
Ostrava, Přívoz, Libušina
 
Zabýváme se prodejem bytů, rodinných domů, obchodních center a pozemků.
Ostrava, Mariánské Hory, 28. října
 
Odborná realitní kancelář specializovaná na byty, domy v Moravskoslezském kraji. Zkušeným týmem zajišťujeme koupi a prodeje nemovitostí a bytů. Ve spolupráci s Hypoteční bankou a.s., Českou spořitelnou a.s., Modrou pyramidou zajistíme financování.
Ostrava, Moravská Ostrava, Nádražní
 
Prodej a pronájem bytů, domů, pozemků a komerčních nemovitostí. Poskytování služeb investorům a developerům. Zprostředkování úvěrů.
Ostrava, Poruba, Spartakovců
 
Konsolidujeme úvěry a půjčky. Vyplácíme exekuce a oddlužujeme nemovitosti. Nabízíme výkup bytů či rodinných domů a leasing nemovitostí.
Ostrava, Poruba, nábřeží Svazu protifašistických bojovníků
 
Nabídka služeb realitní kanceláře.
Ostrava, Vítkovice, Svatoplukova
 
 
1 2 3 4 5 6
Cookies a Seznam cookies, E-mail: info@online-reality.cz, Telefon: +420 277 271 848

O portálu: hledáte nový byt či dům? Pak využijte našeho online realitního hledače. Zaměřujeme se na reality v Praze a okolí a denně přidáváme nové nabídky. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme Vám jak hledat levné reality Praha.

Rychlá navigace: Nové byty Praha - Prodej bytů Praha - Novostavby Praha - Pronájem bytů Praha - Domy na prodej Praha - Pronájem domů Praha - Bezrealitky Praha - Bytové projekty Praha - Byty Praha bez realitky - Podnájem Praha - Prodej nemovitostí bez realitky - Reality bez realitky - Finep družstevní bydlení

TOPlist

0.014 sec
Copyright © 2024

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.