Reality idnes
Typ
Druh
Lokalita
Dispozice
 
plocha od do m2
Cena nemovitosti od do
Hlavní město Praha:
 
Středočeský kraj:
 
Kraj Vysočina:
 
Pardubický kraj:
 
Královéhradecký kraj:
 
Plzeňský kraj:
 
Jihočeský kraj:
 
Liberecký kraj:
 
Ústecký kraj:
 
Jihomoravský kraj:
 
Moravskoslezský kraj:
 
Zlínský kraj:
 
Karlovarský kraj:
 
Olomoucký kraj:
 
Fráze
 
Realitní agentura - Založeno v roce 1992 - už 19 let nacházejí naši klienti tu správnou adresu. Kompletní realitní činnost: koupě, prodej, pronájem a dražby nemovitostí na Opavsku, Krnovsku a Bruntálsku.
Opava, Město, Masarykova třída
 
Zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu všech typů nemovitostí se zaměřením na komerční a kancelářské objekty, byty, rodinné domy a pozemky.
Opava, Město, náměstí Republiky
 
Zprostředkujeme nákup, prodej a pronájem všech typů nemovitostí - komerční, kancelářské, družstevní byty, rodinné domy, pozemky. Zaručujeme diskrétnost, seriózní a profesionální přístup. Nabízíme právní servis, odhady, úvěry, geodetické služby.
Opava, Město, Dolní náměstí
 
Nabízíme kompletní realitní služby zprostředkování prodeje, pronájmu a výkupu nemovitostí. Kompletní právní a finanční poradenství včetně vyřízení hypotéky, odhadu nemovitostí atd.. Prioritou je pro nás individuální a seriozní přístup ke klientovi.
Opava, Město, Ostrožná
 
Nabízíme odkupy nemovitostí, prodej, pronájem. Znalecké posudky nemovitostí, hypoteční úvěry, rozdělení domu na bytové jednotky, zpracování daňového přiznání, finanční a právní poradenství.
Opava, Město, Masarykova třída
 
Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Provádění dražeb. Zajišťování právního servisu a odborných posudků.
Opava, Město, Ostrožná
 
Nabídka služeb realitní kanceláře.
Opava, Předměstí, náměstí Republiky
 
Provádíme aukce a dražby nemovitostí.
Opava, Předměstí, Veleslavínova
 
Provozujeme realitní činnost
Opava, Předměstí, Husova
 
 
Cookies a Seznam cookies, E-mail: info@online-reality.cz, Telefon: +420 277 271 848

O portálu: hledáte nový byt či dům? Pak využijte našeho online realitního hledače. Zaměřujeme se na reality v Praze a okolí a denně přidáváme nové nabídky. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme Vám jak hledat levné reality Praha.

Rychlá navigace: Nové byty Praha - Prodej bytů Praha - Novostavby Praha - Pronájem bytů Praha - Domy na prodej Praha - Pronájem domů Praha - Bezrealitky Praha - Bytové projekty Praha - Byty Praha bez realitky - Podnájem Praha - Prodej nemovitostí bez realitky - Reality bez realitky - Finep družstevní bydlení

TOPlist

0.015 sec
Copyright © 2024

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.