Hagibor
Typ
Druh
Lokalita
Dispozice
 
plocha od do m2
Cena nemovitosti od do
Hlavní město Praha:
 
Středočeský kraj:
 
Kraj Vysočina:
 
Pardubický kraj:
 
Královéhradecký kraj:
 
Plzeňský kraj:
 
Jihočeský kraj:
 
Liberecký kraj:
 
Ústecký kraj:
 
Jihomoravský kraj:
 
Moravskoslezský kraj:
 
Zlínský kraj:
 
Karlovarský kraj:
 
Olomoucký kraj:
 
Fráze
 
Soudní exekutor provádí nucený výkon exekučních titulů.
Litoměřice, Litoměřice-Město, Novobranská
 
Kompletní servis 7 dní v týdnu při prodeji či pronájmu nemovitostí. Zajistíme smlouvu, hypotéku, znalecký posudek, daňové přiznání, pojištění. Nemusíte k nám - přijedeme k Vám.
Litoměřice, Litoměřice-Město, Dlouhá
 
Nabízíme prodej, pronájem, dražby bytů, domů, chat, rekreačních budov, pozemků, garáží i komerčních objektů. Poradenství před prodejem nemovitosti, zpracování znaleckého posudku, tržního ocenění. Zajištění bezpečného mechanismu finančního vypořádání.
Litoměřice, Litoměřice-Město, Velká Dominikánská
 
Realitní kancelář zajišťuje prodej a pronájem nemovitostí (byty, domy, podnikatelské objekty, pozemky). Dále kancelář zajistí financování koupě, odhady nemovitostí a řešení problematiky nemovitostí v exekuci.
Litoměřice, Litoměřice-Město, 5. května
 
Kancelář byla založena již v lednu 1990. Zajišťuje kompletní servis při prodeji, koupi a pronájmu nemovitostí, právní a daňové poradenství, dělení domů dle zák. č. 72/1994 Sb, znalecké posudky, geometrické plány, zajištění smluvních vztahů a dražby.
Litoměřice, Litoměřice-Město, Zítkova
 
Naše realitní kancelář působí na trhu nemovitostí již 20 let. Zajišťujeme komplexní servis v oblasti zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Jako dražebník realizujeme veřejné dražby, aukce a výběrová řízení.
Litoměřice, Litoměřice-Město, Okružní
 
Zprostředkujeme prodej a pronájem nemovitostí - průmyslové objekty, rodinné domy, byty, kanceláře, pozemky. Zajímáme se o výkup nemovitostí. Zajišťujeme financování a nadstandardní právní servis. Vyhledáme reality dle konkrétních požadavků klienta.
Litoměřice, Předměstí, Nerudova
 
 
Cookies a Seznam cookies, E-mail: info@online-reality.cz, Telefon: +420 277 271 848

O portálu: hledáte nový byt či dům? Pak využijte našeho online realitního hledače. Zaměřujeme se na reality v Praze a okolí a denně přidáváme nové nabídky. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme Vám jak hledat levné reality Praha.

Rychlá navigace: Nové byty Praha - Prodej bytů Praha - Novostavby Praha - Pronájem bytů Praha - Domy na prodej Praha - Pronájem domů Praha - Bezrealitky Praha - Bytové projekty Praha - Byty Praha bez realitky - Podnájem Praha - Prodej nemovitostí bez realitky - Reality bez realitky - Finep družstevní bydlení

TOPlist

0.01 sec
Copyright © 2024

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.