Reality idnes
Typ
Druh
Lokalita
Dispozice
 
plocha od do m2
Cena nemovitosti od do
Hlavní město Praha:
 
Středočeský kraj:
 
Kraj Vysočina:
 
Pardubický kraj:
 
Královéhradecký kraj:
 
Plzeňský kraj:
 
Jihočeský kraj:
 
Liberecký kraj:
 
Ústecký kraj:
 
Jihomoravský kraj:
 
Moravskoslezský kraj:
 
Zlínský kraj:
 
Karlovarský kraj:
 
Olomoucký kraj:
 
Fráze
 
Nabízíme služby realitní kanceláře.
Kolín, Kolín I, Rubešova
 
Zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí nejen v celé České republice, ale i ve více jak 67 zemích světa. Nabízíme nadstandardní servis, hypotéční úvěry, tržní odhady nemovitostí, služby kvalitního právníka a bezplatný poradenský servis.
Kolín, Kolín I, Sokolská
 
Zajišťujeme pro Vás prodej a pronájem bytů, domů, chat, pozemků a nebyt. prostor a veškerý servis s tímto spojený (vypracování smluv, notář, tržní odhad a znalecký posudek zdarma, stěhování). Rychlý a kvalitní servis je pro nás samozřejmostí.
Kolín, Kolín I, Kouřimská
 
Provozujeme realitní kancelář s úplným právním servisem a hypotečním centrem.
Kolín, Kolín I, Karlovo náměstí
 
Realitní kancelář se zabývá prodejem nemovitostí především v regionech Kolín, Kutná Hora, Poděbrady a Nymburk. Nabízíme zastoupení při zprostředkování nákupu a prodeje nemovitostí. Zajišťujeme veškerý právní servis, včetně advokátní úschovy.
Kolín, Kolín V, Jiráskovo náměstí
 
Prodej a pronájem bytů, domů, pozemků a komerčních objektů. Zajišťování developerských projektů.
Kolín, Kolín I, Karlovo náměstí
 
Ryze česká realitní kancelář, založená v roce 1994. Zajišťujeme prodej a pronájem všech typů nemovitostí. Naše služby šijeme na míru konkrétnímu zákazníkovi. Vyřizujeme hypotéky, oceňujeme nemovitosti - prostě zařídíme vše co je třeba a přitom levně.
Kolín, Kolín II, Šotnovská
 
Nabízím Vám profesionální a rychlou pomoc při prodeji a pronájmu Vašich domů, bytů, chat, chalup a pozemků všetně veškerého servisu. Zajišťování bankovních hypotečních úvěrů, jednání s exekutory atd.
Kolín, Kolín III, Politických vězňů
 
Nákup, prodej a pronájem nemovitostí a komerčních objektů.
Kolín, Kolín II, Štítarská
 
Prodej a pronájem bytů, rodinných domů, pozemků i komerčních prostor. Zajištění znaleckých posudků, právního a daňového servisu.
Kolín, Kolín III, Zahradní
 
Zajišťujeme prodej, pronájem a správu nemovitostí. Realizujeme developerské projekty, přípravu pozemků, inženýrských sítí - kompletní infrastrukturu území.
Kolín, Kolín IV, Polepská
 
Prodej apartmánů a domů ve Španělsku v oblastech Costa Blanca a Costa del Sol. Prodej od developerů, dále prodej nemovitostí na Floridě, v Egyptě. Prodej nemovitostí v České republice.
Kolín, Kolín IV, Zengrova
 
Nabídka realitních služeb, správy nemovitostí a finančního poradenství.
Kolín, Kolín III, Zahradní
 
Prodej, pronájem i správa nemovitostí.
Kolín, Kolín III, Legerova
 
Zajišťujeme činnost realitní kanceláře.
Kolín, Kolín IV, Mostní
 
Stavení firma založená v roce 1990 nabízí výstavbu bytových domů, průmyslových hal, rekonstrukce a zateplení budov, opravy památek, stavební řemesla, prodej a pronájem bytů.
Kolín, Kolín IV, Klejnarská
 
Nabízíme služby realitní kanceláře. Zorganizování celého průběhu od prvního kontaktu až k zápisu do katastru nemovitostí s vypořádáním kupní ceny.
Kolín, Kolín III, Politických vězňů
 
Odbor zabezpečuje pronájmy, prodeje, dražby, privatizace, výpůjčky a vecná břemena bytových a nebytových prostor v majetku obce. Odbor spravuje bytové a nebytové prostory v majetku města Kolína.
Kolín, Kolín I, Karlovo náměstí
 
 
Cookies a Seznam cookies, E-mail: info@online-reality.cz, Telefon: +420 277 271 848

O portálu: hledáte nový byt či dům? Pak využijte našeho online realitního hledače. Zaměřujeme se na reality v Praze a okolí a denně přidáváme nové nabídky. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme Vám jak hledat levné reality Praha.

Rychlá navigace: Nové byty Praha - Prodej bytů Praha - Novostavby Praha - Pronájem bytů Praha - Domy na prodej Praha - Pronájem domů Praha - Bezrealitky Praha - Bytové projekty Praha - Byty Praha bez realitky - Podnájem Praha - Prodej nemovitostí bez realitky - Reality bez realitky - Finep družstevní bydlení

TOPlist

0.013 sec
Copyright © 2024

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.