Hagibor
Typ
Druh
Lokalita
Dispozice
 
plocha od do m2
Cena nemovitosti od do
Hlavní město Praha:
 
Středočeský kraj:
 
Kraj Vysočina:
 
Pardubický kraj:
 
Královéhradecký kraj:
 
Plzeňský kraj:
 
Jihočeský kraj:
 
Liberecký kraj:
 
Ústecký kraj:
 
Jihomoravský kraj:
 
Moravskoslezský kraj:
 
Zlínský kraj:
 
Karlovarský kraj:
 
Olomoucký kraj:
 
Fráze
 
Zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí včetně řešení exekucí, právního servisu, hypotéčního centra, pojištění nemovitostí, správy nemovitostí, znaleckých posudků a poradenského servisu v oblasti nemovitostí. Člen realitní komory České republiky.
Děčín, Děčín IV-Podmokly, Teplická
 
Již od roku 1991 využívají naši klienti spolehlivé a komplexní služby našich realitních kanceláří. Prodáme rychle a se zárukou Vaše nemovitosti. Zajistíme znalecké posudky, smlouvy a daňová přiznání. Jsme členy Asociace realitních kanceláří v ČR.
Děčín, Děčín IV-Podmokly, Tržní
 
Zprostředkováváme prodej, pronájem a koupi všech druhů nemovitostí. Samozřejmostí je kompletní poradenský a právní servis. Zpracováváme znalecké posudky dle oceňovacích vyhlášek. Nabízíme možnost výkupu nemovitostí. Provádíme dražby.
Děčín, Děčín I-Děčín, Masarykovo nám.
 
Profesionální prodej, pronájem a správa všech typů nemovitostí (domy, byty pozemky, průmyslové areály). Vypracování tržních ocenění nemovitostí, znaleckých posudků, provádění veřejných dražeb.
Děčín, Děčín I-Děčín, Masarykovo nám.
 
Realitní kancelář zprostředkovává prodej a pronájem realit. Nabízíme propagaci, poradenství a konzultace. Naše Remax hypotéka nebo stavební spoření zajistí financování Vaší nemovitosti. Včetně zajištění právního servisu.
Děčín, Děčín I-Děčín, Tyršova
 
Zprostředkování prodeje, pronájmu a koupě domů, bytů, rekračních chat a chalup, pozemků nebo komerčních objektů. Vypracování kupních i nájemních smluv, finanční poradenství, hypoteční úvěry, stavební spoření. Inzerce prodeje a pronájmu nemovitostí.
Děčín, Děčín I-Děčín, U Plovárny
 
Zajistíme prodej, pronájem nemovitosti včetně právního servisu. Zpracujeme smlouvy: kupní, darovací, směnné, o věcném břemeni, prohlášení vlastníka, o vymezení jednotek, dále smlouvy o výstavbě, zápisy staveb do katastru a podklady pro oddlužení.
Děčín, Děčín IV-Podmokly, Husovo nám.
 
Zajišťujeme pro Vás prodej a pronájem bytů, domů, chat, pozemků a nebytových prostor a veškerý servis s tímto spojený (vypracování smluv, notář, tržní odhad a znalecký posudek zdarma, stěhování). Rychlý a kvalitní servis je pro nás samozřejmostí.
Děčín, Děčín IV-Podmokly, Prokopa Holého
 
Zajišťujeme obchod s nemovitostmi, zprostředkování prodeje a koupě nemovitostí včetně souvisejících služeb, projekční a inženýrská činnost.
Děčín, Děčín IV-Podmokly, Čs. legií
 
Jsme realitní kancelář od roku 1993. Nabízíme mimo jiné správu a údržbu nemovitostí, dále také výkup nemovitostí, znalecké posudky, smlouvy o vymazání jednotek dle zák. 72/1994 Sb.
Děčín, Děčín IV-Podmokly, Thomayerova
 
Nabídka služeb při prodeji, pronájmu či koupi nemovitosti.
Děčín, Děčín IV-Podmokly, Teplická
 
 
Cookies a Seznam cookies, E-mail: info@online-reality.cz, Telefon: +420 277 271 848

O portálu: hledáte nový byt či dům? Pak využijte našeho online realitního hledače. Zaměřujeme se na reality v Praze a okolí a denně přidáváme nové nabídky. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme Vám jak hledat levné reality Praha.

Rychlá navigace: Nové byty Praha - Prodej bytů Praha - Novostavby Praha - Pronájem bytů Praha - Domy na prodej Praha - Pronájem domů Praha - Bezrealitky Praha - Bytové projekty Praha - Byty Praha bez realitky - Podnájem Praha - Prodej nemovitostí bez realitky - Reality bez realitky - Finep družstevní bydlení

TOPlist

0.01 sec
Copyright © 2024

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.