Hagibor
 
Cena bytů na dotaz
Velikost plochy na dotaz
Volejte: 800 558 888
  
Lokalita
 Adresa:Svitákova
 Město:Praha 5
Poslat známému

Informace o nemovitosti můžete nechat zaslat na e-mail známého nebo na svůj.

Vaše jméno:

Váš telefon:

Váš e-mail:

E-mail příjemce:

Poznámka:
 

Situování developerského projektu Britská čtvrť X

Projekt Britská čtvrť X vyrůstá na stejném místě, jako jeho předchozí etapy. Je to Praha 13 – Stodůlky. Zmodernizované Západní Město, jehož hlavní dominantou je poměrně nové centrální náměstí. To sdružuje nejenom služby libovolného charakteru, ale nabízí také pohodlné dopravní spojení.
Předností této lokality je určitě centrální park určený pro relaxaci, odpočinek a hrátky a malými dětmi, jež zde naleznou velice bezpečné zázemí.  Z hlediska pohybových aktivit vám může být nápomocen například TJ Sokol Stodůlky, cyklostezky nebo různá moderní zařízení.
Praha 13 je poklidnou částí hlavní metropole, v níž objevíte nejenom klid a soukromí, ale i dostatek potřebných služeb. Je to například obchodní centrum, mateřská a základní škola, pošta, Kulturní dům Mlejn, Nemocnice Na homolce, Nemocnice Motol, restaurace, kavárny, Avion Shopping Park a mnohé další.
 
Podobné novostavby
 Lokalita: Praha 5 
 
 Lokalita: Praha 10 
 
 Lokalita: Praha 9 
 
Zadejte poptávku

Sháníte nemovitost a nemáte dostatek času procházet stránky? Napište nám:

Jméno:

E-mail:

Telefon:
Poptávka:
 
 
Cookies a Seznam cookies, E-mail: info@online-reality.cz, Telefon: +420 277 271 848

O portálu: hledáte nový byt či dům? Pak využijte našeho online realitního hledače. Zaměřujeme se na reality v Praze a okolí a denně přidáváme nové nabídky. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme Vám jak hledat levné reality Praha.

Rychlá navigace: Nové byty Praha - Prodej bytů Praha - Novostavby Praha - Pronájem bytů Praha - Domy na prodej Praha - Pronájem domů Praha - Bezrealitky Praha - Bytové projekty Praha - Byty Praha bez realitky - Podnájem Praha - Prodej nemovitostí bez realitky - Reality bez realitky - Finep družstevní bydlení

TOPlist

0.158 sec
Copyright © 2022

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.