Reality idnes
 
Cena bytů na dotaz
Velikost plochy na dotaz
Volejte: 222 700 034
  
Lokalita
 Adresa:Vršovická
 Město:Praha 10
Poslat známému

Informace o nemovitosti můžete nechat zaslat na e-mail známého nebo na svůj.

Vaše jméno:

Váš telefon:

Váš e-mail:

E-mail příjemce:

Poznámka:
 
Vhodná lokalita tvoří polovinu úspěchu při výběru budoucího bydlení. Chcete-li obě poloviny naplnit v hojné míře, zaměřte se na developerský projekt 4BLOK, který je zasazen na okraj Vinohrad, konkrétně do čtvrti Vršovice.

Právě zde se vám dostane maximálního a pohodlného zázemí, ať už je to z jakéhokoliv pohledu. Mnohé rodiče určitě potěší značné množství školských a sportovních zařízení pro děti, jež najdou také velkou bezpečnou plochu přímo u bytových komplexů.

Vynikající občanská vybavenost

Při nakupování nebudete omezováni ani zavírací dobou, protože nedaleko se nachází supermarket s nepřetržitým provozem. Příjemné je také Nákupní centrum Eden. O zbytek spokojenosti se postarají třeba restaurace, kavárny a jiné podniky.

Navíc se můžete těšit na neustálé rozšiřování a zvelebování pražských Vršovic, kde se budují nové pruhy pro cyklisty, zelené plochy, aleje nebo chodníky.
V neposlední řadě přihlížejte i k dopravní dostupnosti, jež je v tomto případě skutečně famózní. Jen několik minut jízdy od centra a zároveň od jižní spojky. Ke všemu vám bude nápomocna jak autobusová, tak tramvajová doprava.
 
Podobné novostavby
 Lokalita: Slaný 
 
 Lokalita: Praha 4 
 
 Lokalita: Praha 8 
 
Zadejte poptávku

Sháníte nemovitost a nemáte dostatek času procházet stránky? Napište nám:

Jméno:

E-mail:

Telefon:
Poptávka:
 
 
Cookies a Seznam cookies, E-mail: info@online-reality.cz, Telefon: +420 277 271 848

O portálu: hledáte nový byt či dům? Pak využijte našeho online realitního hledače. Zaměřujeme se na reality v Praze a okolí a denně přidáváme nové nabídky. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme Vám jak hledat levné reality Praha.

Rychlá navigace: Nové byty Praha - Prodej bytů Praha - Novostavby Praha - Pronájem bytů Praha - Domy na prodej Praha - Pronájem domů Praha - Bezrealitky Praha - Bytové projekty Praha - Byty Praha bez realitky - Podnájem Praha - Prodej nemovitostí bez realitky - Reality bez realitky - Finep družstevní bydlení

TOPlist

0.084 sec
Copyright © 2023

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.