Hagibor
Typ
Druh
Lokalita
Dispozice
 
plocha od do m2
Cena nemovitosti od do
Hlavní město Praha:
 
Středočeský kraj:
 
Kraj Vysočina:
 
Pardubický kraj:
 
Královéhradecký kraj:
 
Plzeňský kraj:
 
Jihočeský kraj:
 
Liberecký kraj:
 
Ústecký kraj:
 
Jihomoravský kraj:
 
Moravskoslezský kraj:
 
Zlínský kraj:
 
Karlovarský kraj:
 
Olomoucký kraj:
 
Fráze
 
Realitní kancelář zprostředkuje prodej a koupi bytů, domů, chat, chalup, pozemků, komerčních prostor, činžovních domů. Zajišťujeme právní servis, znalecké posudky, finanční poradenství, tržní odhady, daň z převodu nemovitosti. Výkup nemovitostí.
Plzeň, Doudlevce, Samaritská
 
Zprostředkování koupě a prodeje bytu nebo nemovitosti.
Plzeň, Jižní Předměstí, Klatovská třída
 
Nabídka služeb realitní kanceláře.
Plzeň, Křimice, Žitná
 
Zajišťujeme nákup, prodej, pronájem nemovitostí a správu nemovitostí. Projektová, stavební a developerská činnost. Poskytujeme znalecké posudky, oceňování nemovitostí, finanční servis, pojištění.
Plzeň, Vnitřní Město, Solní
 
Kompletní zajištění prodeje, koupě a pronájmu všech druhů nemovitostí. Právní servis, finanční poradenství, znalecké posudky, tržní odhady, prezentace prodávaných nemovitostí. Zkušenosti v oboru, znalost prostředí, reprezentativní prodejní místa.
Plzeň, Jižní Předměstí, Americká
 
Poradenská a realitní kancelář specializovaná na pozemky. Nabízíme individuální přístup a kompletní právní, ekonomický a daňový servis.
Plzeň, Lobzy, Částkova
 
Hlavní činnost je kompletní servis nemovitosti. Prodáváme i pronajímáme byty, rodinné domy, chaty, chalupy, pozemky.
Plzeň, Vnitřní Město, Smetanovy sady
 
Poskytujeme komplexní klientský servis v oblasti prodeje, koupě či pronájmu nemovitostí, správy a pojištění nemovitostí, financování.
Plzeň, Jižní Předměstí, Goethova
 
Provozujeme realitní kancelář. Zajišťujeme veřejné dražby, reality a výběrová řízení.
Plzeň, Východní Předměstí, Denisovo nábřeží
 
Předmětem naší činnosti je kompletní realitní servis v celém západočeském regionu. Návrh tržní a prodejní ceny nebo ceny nájmu, znalecké posudky, zajištění prodeje a pronájmu nemovitostí ocenění nemovitostí.
Plzeň, Plzeň 2-Slovany, Koterovská
 
Realitní kancelář se zabývá prodejem a pronájmem nemovitostí. Zajišťujeme financování nemovitostí.
Plzeň, Severní Předměstí, Malická
 
Poskytujeme profesionální realitní servis pro plzeňský kraj. Nabízíme prodej, pronájem nemovitostí, byty, rodinné domy, stavební pozemky, rekreační objekty a kanceláře. V naší databázi evidujeme mnoho vážných zájemců o nemovitosti z celého kraje.
Plzeň, Jižní Předměstí, Klatovská třída
 
Nabízíme Vám komplexní a profesionální služby při prodeji, koupi i pronájmu jakékoliv Vaší nemovitosti. Dále Vám nabízíme osobního makléře po celou dobu realizace Vaší zakázky, právní servis.
Plzeň, Jižní Předměstí, Resslova
 
Jsme na trhu nemovitostí v Plzeňském kraji od roku 1991. Nabízíme komplexní služby při prodeji a pronájmu nemovitostí. Individuální přístup, solidní jednání, zkušenosti. Člen Asociace realitních kanceláří Plzeňska. Kvalitní služby prověřené časem.
Plzeň, Východní Předměstí, Houškova
 
Realitní kancelář, která zajišťuje zprostředkování, nákup a prodej nemovitostí, odhady nemovitostí. Zajistíme hypoteční úvěr. Nabízíme komplexní služby v oblasti realit - byty, rodinné domy a vily, chaty a chalupy, komerční objekty a pozemky.
Plzeň, Severní Předměstí, Malická
 
Zprostředkujeme prodej a koupě všech typů nemovitostí, pronájem nemovitostí, bezplatné poradenství pro řešení prodeje nemovitostí. Nabízíme bezplatnou pomoc při odstraňování dříve vzniklých omezeních s převodem nemovitosti. Hypotéky, úvěry.
Plzeň, Jižní Předměstí, náměstí T. G. Masaryka
 
Od r.1992 nabízíme komplexní služby při prodeji i pronájmu všech typů nemovitostí - byty, rodinné domy, bytové a nebytové domy, chaty, pozemky. Zajistíme právní servis, financování. Poskytujeme oceňování nemovitostí a pořádáme veřejné dražby.
Plzeň, Jižní Předměstí, Škroupova
 
Realitní kancelář pro regiony Plzeň a Plzeňský kraj. Komplexní služby v oblasti nemovitostí - prodej, koupě, pronájem (byty, domy, pozemky, komerční objekty). Inženýrská činnost ve stavebnictví. Zprostředkování - odhady, úvěry, finanční poradenství.
Plzeň, Vnitřní Město, sady Pětatřicátníků
 
Zajišťujeme realitní, finanční a právní servis při prodeji a pronájmu bytů, domů, chat, chalup, usedlostí, pozemků i komerčních objektů.
Plzeň, Východní Předměstí, Barrandova
 
Správa a pronájem vlastních bytových, kancelářských a společenských prostor v Plzni a Karlových Varech - byty, kanceláře, obchodní prostory.
Plzeň, Vnitřní Město, Veleslavínova
 
 
1 2 3 4 5
Cookies, E-mail: info@online-reality.cz, Telefon: +420 277 271 848

O portálu: hledáte nový byt či dům? Pak využijte našeho online realitního hledače. Zaměřujeme se na reality v Praze a okolí a denně přidáváme nové nabídky. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme Vám jak hledat levné reality Praha.

Rychlá navigace: Nové byty Praha - Prodej bytů Praha - Novostavby Praha - Pronájem bytů Praha - Domy na prodej Praha - Pronájem domů Praha - Bezrealitky Praha - Bytové projekty Praha - Byty Praha bez realitky - Podnájem Praha - Prodej nemovitostí bez realitky - Reality bez realitky - Finep družstevní bydlení

TOPlist

0.071 sec
Copyright © 2020

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.