original image
 
Cena bytů od 6 039 972 Kč
Průměrná cena: 6 039 972 Kč
Maximální cena: 6 039 972 Kč
Velikost plochy až 108.6 m2
Nejmenší plocha 108.6 m2
Dispozice až 4+kk
Volejte: 800 558 888
  
Lokalita
 
 Adresa:Pod Harfou
 Město:Praha 9
Poslat známému

Informace o nemovitosti můžete nechat zaslat na e-mail známého nebo na svůj.

Vaše jméno:

Váš telefon:

Váš e-mail:

E-mail příjemce:

Poznámka:
Zaškrtnutím políčka potvrzuji, že jsem si přečetl Smluvní podmínky a souhlasím s nimi.
 

Harfa Park

Projekt s názvem Nová Harfa se rozprostírá v Praze 9 – Vysočanech. Jedná se o vůbec první rezidenční projekt, který v této atraktivní lokalitě vyrostl. Na výstavbě projektu pracovali přední čeští i zahraniční developeři, bytoví designéři a architekti zvučných jmen. Jejich práce a nemalé úsilí se promítlo do tohoto exkluzivního projektu, který si vás získá na první pohled. V současnosti je Nová Harfa tvořena 4 etapami, v roce 2013 má být dokončena etapa pátá, která nabídne množství nadstandardně zařízených bytových jednotek o nejrůznějších dispozicích. Byty Nová Harfa lze vybírat v dispozicích od menších 1+kk, až po větší 4+kk.
Projekt je obklopen řadou relaxačních a odpočinkových zón, naleznete zde dětské hřiště i moderní sportoviště. Zapomenout nesmíme také na veškerou občanskou vybavenost v okolí i výbornou dopravní dostupnost. Nová Harfa je atraktivním místem pro všechny věkové skupiny, které zde chtějí prožít dlouhý a kvalitní život. 

 
Podobné novostavby
 Lokalita: Psáry 
 
 Lokalita: Praha 1 
 
 Lokalita: Praha 4 
 
Zadejte poptávku

Sháníte nemovitost a nemáte dostatek času procházet stránky? Napište nám:

Jméno:

E-mail:

Telefon:
Poptávka:
Zaškrtnutím políčka potvrzuji, že jsem si přečetl Smluvní podmínky a souhlasím s nimi.
 
 
Cookies, E-mail: info@online-reality.cz, Telefon: +420 277 271 848

O portálu: hledáte nový byt či dům? Pak využijte našeho online realitního hledače. Zaměřujeme se na reality v Praze a okolí a denně přidáváme nové nabídky. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme Vám jak hledat levné reality Praha.

Rychlá navigace: Nové byty Praha - Prodej bytů Praha - Novostavby Praha - Pronájem bytů Praha - Domy na prodej Praha - Pronájem domů Praha - Bezrealitky Praha - Bytové projekty Praha - Byty Praha bez realitky - Podnájem Praha - Prodej nemovitostí bez realitky - Reality bez realitky - Finep družstevní bydlení

TOPlist

Copyright 2014, Provozovatel: MAFRA, a. s., více informací zde
1.62 sec