Reality idnes

Články

Nové byty Kročehlavy - Garden Spot

Investujte do bydlení, investujte do své budoucnosti. Obáváte se, že na nový byt nebudete mít dostatek financí? A zvážili jste možnost družstevního bydlení? Tato varianta má hned několik výhod. Vstupní vklad činí pouze 25% pořizovací ceny bytu a dále budete splácet jen měsíční nájem. Největším bonusem bytového družstva Garden Spot je snížení kupní ceny o celých 30%, kdy můžete ušetřit až 500 000 Kč. Nesplacenou část ceny bytu pak můžete kdykoli předčasně doplatit a byt převést do osobního vlastnictví. Členství v bytovém družstvu není otázkou věku. Celý projekt Garden Spot je kvalitně provedená cihlová novostavba, náklady za energie a fond úprav jsou velice nízké. Pokud již máte vyřešenou otázku bydlení, můžete se stát investorem a byt Kladno pronajímat. Exkluzivní lokalita, která je od Prahy vzdálena pouhých 25 km, je ideálním moderním bydlením pro Váš spokojený život.  

Napsali o nás: http://www.erealitypraha.cz/clanky/levne-druzstevni-bydleni-to-jsou-krocehlavy

Cookies a Seznam cookies, E-mail: info@online-reality.cz, Telefon: +420 277 271 848

O portálu: hledáte nový byt či dům? Pak využijte našeho online realitního hledače. Zaměřujeme se na reality v Praze a okolí a denně přidáváme nové nabídky. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme Vám jak hledat levné reality Praha.

Rychlá navigace: Nové byty Praha - Prodej bytů Praha - Novostavby Praha - Pronájem bytů Praha - Domy na prodej Praha - Pronájem domů Praha - Bezrealitky Praha - Bytové projekty Praha - Byty Praha bez realitky - Podnájem Praha - Prodej nemovitostí bez realitky - Reality bez realitky - Finep družstevní bydlení

TOPlist

0.007 sec
Copyright © 2022

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.