Hagibor

Články

Britská čtvrť - Moderní bydlení s vyšším standardem

Společnost FINEP zahájila prodej bytů čtvrté etapy projektu Britská čtvrť. Reaguje tak na vysokou poptávku a úspěch předešlých etap tohoto projektu. Ptáte se, čím je Britská čtvrť výjimečná? Tyto domy se vyznačují moderní architekturou a jednotlivé byty patří svou kvalitou a vybaveností mezi vyšší standard. Vybrat si můžete od 1+kk o rozloze 37,9 m2 až po luxusních 4+kk o rozloze 119,8 m2. Byty na prodej Praha 13 nejsou jedinečné pouze svým vybavením a originalitou, ale ohromí Vás i svým okolím. V rámci nově postavených domů bude postaven i nový, rozlehlý park s dětským hřištěm a lavičkami, který bude navazovat na již vybudované náměstí. Britská čtvrť se může pyšnit také výbornou dopravní dostupností. Celé Západní Město je napojeno na Pražský okruh, dálnice a letiště a nedávno byl otevřen i nový vstup do metra Stodůlky, který je vzdálen minutu chůze. Nechte se oslnit i Vy moderním bydlením s nadstandardním vybavením. 

Cookies a Seznam cookies, E-mail: info@online-reality.cz, Telefon: +420 277 271 848

O portálu: hledáte nový byt či dům? Pak využijte našeho online realitního hledače. Zaměřujeme se na reality v Praze a okolí a denně přidáváme nové nabídky. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme Vám jak hledat levné reality Praha.

Rychlá navigace: Nové byty Praha - Prodej bytů Praha - Novostavby Praha - Pronájem bytů Praha - Domy na prodej Praha - Pronájem domů Praha - Bezrealitky Praha - Bytové projekty Praha - Byty Praha bez realitky - Podnájem Praha - Prodej nemovitostí bez realitky - Reality bez realitky - Finep družstevní bydlení

TOPlist

0.004 sec
Copyright © 2022

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.